İstanbul İlçeleri

Anadolu Yakası Ataşehir Seksi еscort bаyаn Kardelen

İstanbul Escort Tanıtım:

Selam Sizler ile iyi anlaşacağımızı düşünüyorum aslında ben anlayışlı bir bayanım herkes’den kolaylıkla uyum sağlayabiliyorum yetenekli  bir еscort bаyаn olduğumu düşünüyorum ve kendime güveniyorum sizlerinde biran önce benim ile tanışmanızı ve bana bir şans tanımanızı dilerim ufak bir şans tanıyarak kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz genç sarışın bakımlı seksi vücut hatlarına sahip bir bayan olmaktayım. Kendime güveniyorum ve işimi zevk alarak yapıyorum sizler beni tercih etmiş olduğunuz için pişmanlık duygusunu sizlere yaşatmayacağım.

İsmim Kardelen 23 yaşındayım 165 boyunda 52 kilo civarında oldukça bakımlı fit  seksi bir görünüme sahip olmaktayım akıl almaz yatak oyunlarım ile sizleri kendime bağlayacağım günün yorgunluğunu ve stresini üzerinizden alacağım .

Görüşmelerimi Sizlerin rahat edebileceği kendime ait olan lüks dairem’de sizleri misafir etmek istiyorum .Tabi sizlerin tercihi evime misafir olmak istemeyen beyler sizlerin belirlediği 4,5 yıldızlı otellerde sizlere hizmet vereceğim.

BENİM İLE İLETİŞİM

0535 598 83 86

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.