İstanbul İlçeleri

Fatih Fındıkzade bakımlı elit еscort bаyаn Pelin

İstanbul Escort Tanıtım:

Merhabalar İstаnbul Avrupa yakası ve Fatih bölgesinde ikamet eden kaliteli ve centilmen beyefendiler. Hakkımda tüm bilgilerimin yer aldığı ve birbirinden güzel bir o kadar yürek hoplatan resimlerimin bulunduğu özel sayfama hoş geldiniz. Tamamen sizlerin benim ile daha sağlıklı bir iletişim kurmanız için dizayn edilmiş sayfam ile beni daha iyi tanıyacaksınız.

İsim : Pelin
Boy : 1.75
Kilo : 68
Yaş : 27

İstаnbul Avrupa yakası Fatih / Fındıkzade bölgesinde ikamet ediyorum.
Burada sizlerle sekse dair tüm beklentilerinizi, tecrübelerime dayanarak ve sekse duyduğum tutku ile sizlere istek ve arzularınızın daha ötesinde heyecan dolu zamanlar sunuyorum.
Çevresinden sevilen, sayılan bir kişiliğe sahip, bakımlı ve hijyene önem veren, еscort bаyаn olarak, oldukça düzgün bir fiziğe sahibim.
Kendini bilen ve ne istediğini gayet iyi bilen, beyefendilere her zaman bir telefon tuşu kadar, yakın olduğumu belirtmek isterim.

Her iki tarafın sağlığı için, ilişkilerimde kondom şart diyorum. Bu konuda göstermiş olduğunuz özenden dolayı teşekkür ederim.
Benim ile görüşmek isteyen beyefendiler, görüşme detaylarını aşağıdaki iletişim adresimden bana dilediğiniz zaman içerisinde ulaşabilirsiniz. Sevgilerim ile.

Fatih / Fındıkzade
Еscort Bayan Pelin
Benim ile iletişim

0531 308 19 39

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.